ثناگیم
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

چیت پابجی

دسته بندی :پابجی, ترفند های بازی, چیت بازی, چیت پابجی موبایل, همه, ویژه sanagame

اگر شما یک پلیر حرفه ای بازی پابجی موبایل باشید حتما با واژه ی چیت پابجی و چیتر آشناییت دارید.چیت برنامه ای است که شما با داشتن آن میتوانید به راحتی سرور بازی را دور بزنید و از امکانات بیشتری نسبت به سایر بازیکن ها داشته باشید. این امکانان بسته به نوع چیت پابجی متفاوت بوده و شما را در حرفه ای بازی کردن و عدم قافلگیری از دشمنانتان و حتی رو کم کنی و به رخ کشیدن مهارتتان استفاده کنید.شما با خرید چیت پابجی موبایل سایت ثناگیم میتوانید در بازی خود بسیار پیشرفت کنید و رقیب های خود را به راحتی در بازی نابود کنید.

در ادامه ی مطلب توضیحات کامل در مورد چیت های سایت ثناگیم ارائه شده است و لینک محصول مورد نظر نیز در این مطلب قرار دارد که با کلیک بر روی اون لینک به چیت مد نظرتون میروید و میتوانید ان را خرید و دانلود کنید و از ان استفاده کنید.

ما برای شما یک راه میانبر درست کردیم و قرار دادیم که به راحتی به یک بازیکن برتر تبدیل شوید و حرف اخر را بین دوستانتان بزنید و همه ی دوستانتان از بازی شما تعریف کنند و به یک پرو پلیر تبدیل شوید.این چیت برترین چیت موجود میباشد و دارای امکانات بسیار ویژه و خاص میباشد.

چیت بر روی تمامی گوشی های اندروید 12-11-10-9-8-7-6-5 تست شده است و بر روی تمامی گوشی اندروید بالا تر از 4.3 قابل اجرا میباشد و نیاز به روت ندارد و بدون نیاز به روت بر روی تمامی گوشی ها قابل اجرا میباشد. نصب و راه اندازی این چیت نیز بسیار ساده میباشد.

انواع چیت پابجی

فایل های مختلف و انواع مختلفی از چیت پابجی وجود دارد و بسته به کد نویسی و برنامه آن خطر بن بازی و امکانات آن متفاوت است.اگر شما تمایل به استفاده از چیت باشید باید نگران بن شدن اکانت خود نیز باشید.

 • چیت esp ( چیت اصلی سایت ثناگیم)
 •  چیت مود دیتای پابجی موبایل
 • چیت ایم بات

چیت های مختلفی در اینترنت وجود دارد که به صورت رایگان و پولی در اختیار شما قرار میگیرد.باتوجه به کد نویسی این چیت ها و اکثرا دانلود از سایت های نامعتبر امکان بن شدن اکانت شما وجود دارد.ما در ثناگیم با تدوین اولین چیت لاسنس شده و کد نویسی صفر تا صدی به صورت 100 درصد انتی بن مفتخریم تا پایگاه دریافت چیت حرفه ای کدنویسی شده و انتی بند باشیم.

چیت esp پابجی موبایل

چیت پابجی
چیت پابجی موبایل سایت ثناگیم

شما با استفاده از این چیت موقعیت دشمنان را خواهید فهمید و انها را نابود خواهید کرد. این چیت vip میباشد و به روت بودن گوشی اندروید شما نیازی ندارد و بر روی تمامی گوشی های اندروید قابل اجرا میباشد. این چیت امکانات متنوعی دارد

امکانات چیت esp پابجی موبایل

 • دیدن دشمنان به صورت مربعی در دور انها از پشت در و دیوار
 • مشاهده ی مقدار جان دشمنان از پشت در و دیوار
 • مشاهده ی مقدار فاصله دشمنان تا ما
 • معلوم شدن وسیله های نقلیه اطراف ما به همراه مقدار فاصله انها از ما
 • دیدن لوت های اطراف و…
 • esp پلیر باکس : فعال سازی این امکان این چیت باعث میشود که در اطراف دشمنان یک باکس سفید رنک تشکیل شود و از پشت در و دیوار نیز این باکس قابل مشاهده باشد.
 • esp پلیر اسکلت : با فعال کردن این مورد میتوانید اسکلت دشمنان را مشاهده کنید که از دست و پای دشمنان هر کدام میگذرد. این امکان به شما این امکان را میدهد که وقتی انمی را میبیند بر بخش های مختلف دشمن نظیر دست و پا و سر مسلط باشید.
 • esp پلیر لاین با استفاده از این امکان یک لاین از وسط و بالای صفحه کشیده میشود و به باکس دشمنان وصل میشود. این امکان باعث میشود که به دشمنان اطراف تسلط بیشتری داشته باشید و غافل گیر نشوید.
 • اختصاصی شدن و تخصصی شدن این مدل چیت در سایت با قدرت بسیار زیاد و نصب بسیار ساده.
خرید چیت پابجی
خرید چیت پابجی بدون نیاز به روت

از این چیت میتوانید در تمامی قسمت های بازی استفاده کنید چه بازی های tdm چه در مپ های اصلی بازی مانند ارانکل یا میرانمار یا سایر مپ های بازی. چیت پابجی سایت ثناگیم با تخصص زیاد تهیه شده است و برای شما قرار داده شده است. سایت ثناگیم بیش از 3سال سابقه در زمینه ی چیت بازی پابجی موبایل دارد.

این چیت از قویترین چیت هایی میباشد که سایت ثناگیم برای بازی های انلاین تهیه میکند و متناسب با جدید ترین اپدیت بازی است و مرتب متناسب با اپدیت های جدید بازی اپدیت میشود.

از این چیت میتوانید در بازی با دوستان خود نیز استفاده کنید و پیش دوستان خود به راحتی وین بگیرید.

نمونه وین گرفتن با چیت پابجی ثناگیم

خرید چیت بازی پابجی موبایل
خرید چیت بازی پابجی موبایل از سایت ثناگیم

با استفاده از ای چیت میتوانید KD خود را که همان ضریب تعداد کشتن به مردن در بازی است را به مقدار زیادی افزایش دهید. برای مثال شما میتوانید به طور میانگین در هر بازی 5 تا 10 نفر را بکشید که دوستانتان نیز به شما شک نکنند.

با استفاده از این چیت به راحتی میتوانید بالای 20 عدد کیل رو بگیرید و با این هک پابجی سایت ثناگیم دیگر نگران پیدا کردن و کشتن دشمن در بازی نیستید. با استفاده از این چیت همیشه نفر اول بازی باشید و بیشترین کیل را نیز بگیرید.

نمونه گیم پلی بازی کردن با چیت در مپ ارانگل

در گیم پلی بالا بیشتر از بیست کیل ثبت شده است اما برای دیدن گیم پلی های بهتر و با کیفیت تر از چیت سایت به این محصول در سایت مراجعه کنید با لینک زیر و سایر توضیحات و ویدئو ها را به صورت کامل مشاهده کنید.

برای دیدن گیم پلی های با چیت بهتر در مپ لیویک و گیم پلی با چیت در TDM بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به محصول اصلی وارد شوید و سایر توضیحات و سایر موارد را مشاهده کنید.

این چیت در حال حاضر قویترین چیت سایت ثناگیم میباشد برای خرید این چیت بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به محصول اصلی این چیت در سایت ثناگیم هدایت شوید و سایر توضیحات و ویدئو و عکس ها را مشاهده و خریداری و دانلود و استفاده کنید.

برای خرید و دانلود چیت esp مدل vip بر روی لینک زیر کلیک کن


چیت مود دیتای پابجی موبایل

چیت مود دیتا پابجی موبایل
چیت مود دیتا پابجی موبایل سایت ثناگیم

بهترین چیت VIP و انتی بن برای گوشی هایی که روت نمیباشد چیت مود دیتای پابجی موبایل میباشد. از ویژگی های این چیت میتوان به امکانات بسیار بالا احتمال بن شدن پایین و همچنین عدم نیاز به روت (root) بودن گوشی است.

امکانات چیت مود دیتا پابجی موبایل

 • افزایش ایم بات به مقدار 40 درصد
 • افزایش هدشات به مقدار 30 درصد
 • زیاد شدن مجیک بولت به مقدار 10 درصد
 • کاهش ریکول تمامی گان ها بیش از 50 درصد
 • امکان بن شدن نزدیک به صفر
 • عدم نیاز به روت گوشی
 • نصب بسیار ساده به همراه اموزش نصب و راه اندازی کامل و اختصاصی سایت ثناگیم
 • پشتیبانی بعد از خرید

این چیت بسیار مناسب برای استریمر ها و افراد معروف اینستاگرام و یوتیوب میباشد. این چیت را میتوانید به صورت مصرف شخصی نیز استفاده کنید و لازم نیست حتمی استریمر باشید. درصد های کم این چیت باعث میشود به عنوان چیتر اصلا شناخته نشوید و همیشه از شما به عنوان یک فرد پروپلیر یاد کنند که همیشه فرگ یک(نفر اول) بازی با تعداد کیل بالایی میشود.

چیت لاینسسی کانفیگ پابجی موبایل

سایت ثناگیم یکی از قویترین کانفیگ ها را در زمینه ی پابجی موبایل دارد.منظور از کانفیگ همان مود دیتای بازی میباشد که بسیار در بازی هایی که انجام میدهید تاثیر گذار است. این چیت سایت ثناگیم بصورت لاینسسی و بسیار تخصصی و اختصاصی میباشد و هر کس بعد از خرید این چیت یک کد اختصاصی دریافت میکند که فقط بر روی یک گوشی کار میکند و بر روی چند گوشی قابل اجرا نمیباشد و نصب و راه اندازی این چیت نیز بسیار ساده میباشد.

چیت لاینسسی کانفیگ پابجی موبایل
چیت لاینسسی کانفیگ پابجی موبایل

فواید این چیت لاینسسی کانفیگ پابجی موبایل در این میباشد که حقوق همه ی خریداران حفظ میشود و این چیت به هیچ وجه توسط مشتری قابل دسترسی نیست که بتواند ان را پخش کند و هیچوقت انتی چیت و قدرت چیت تا اپدیت بعدی چیت توسط سایت ثناگیم تغییر نمیکند که ضعیف یا قوی بشود یا پاپ بشود و توسط همه ی کاربران استفاده شود.

بهترین چیتی که میتوانید برای بازی پابجی موبایل در ایران تهیه کنید برای تمامی گوشی های روت و بدون روت همین چیت میباشد.

برای وارد شدن و مشاهده و خرید چیت مود دیتا ی پابجی روی دکمه زیر کلیک کنید

امکانات چیت پابجی موبایل:

این چیت امکانات بسیار متنوعی را شامل میشود و شما میتوانید با خرید این چیت از همه ی امکانات این چیت استفاده کنید و هیچ کدام نیاز به روا ندارد و پشتیبانی نیز دارد چیت .

هک اسکین پابجی موبایل
چیت اسکین پابجی موبایل

دست خدا در چیت پابجی

شما از پشت درخت یا سنگ یا هر جایی دیگر میتوانید تیر اندازی کنید، بدون انکه یک تیر بخورید. حتمی تا الان با یک چیتر بر خورد کرده اید. که شما رو میزنه و شما نمیبینیدش و بعد از مردن اسکوادتون میبیندید پشت خانه یا .. هست به اینکاری که اون کرده ما میگیم دست خدا

انتن چیت پابجی

انتن یک دکمه ای است که اگر فعالش کنید. شما میتوانید با استفاده از ان بالای سر هر انمی یک چیزی مانند سیم کلفت ببنید. که به اسمان خطم میشود و به راحتی میتوانید مکانش را شناسایی کنید

وال هک چیت پابجی

برداشته شدن درها و دیوار ها و نمایش انمی ها در پشت در ها و دیوار ها اگر شما انمی را از قبل درون یک خانه دیده باشید دیگر ازش کمپ نمیخورید و غاف گیر نمیشود

کاهش ریکوال چیت پابجی

کاهش ریکوال همان کاهش لگد اسلحه هست . با استفاده از این امکان میتوانید حتی با گروزا و ایوجی بدون لگد اسلحه تیر اندزای کنید

سرعت بالا

یکی دیگر از قابلیت های چیت این است؛ که سرعت خودتان را بالا ببرید و انمی ها را دور بزنید . به راحتی انها را بکشد و یا حتی از zone نجات پیدا کنید و …

ایم بات چیت پابجی

یعنی شما میتوانید حتی با 1 تیر دشمن را بکشید این یک تیر اگر هم به پای دشمن بخورد میمیرد

هد شات اتوماتیک

شما با استفاده از این امکان میتوانید فقط با زوم کردن هد انمی را هدف بگیرید . یعنی اینکه اگر زوم کنید خود چیت اتومات سر دشمنانشما را برای شما نشانه میگیرد.شما به راحتی از فاصله های دور میتوانید هد شات کنید.

حالت روح

رد شدن از در و دیوار ها با فعال کردن حالت روح ممکن است. شاید تا الان با چیتری در بازی برخورد کرده باشید. که از دیوار تیر آن از دیوار رد شود یا از دیوار رد شده و شما رو بزند و …

قابلیت پیدا کردن اسکوپ و ...

یکی از گزینه های دیگر این است که به شما تجهیزات مهمی که در اطرافتان هست را نشان میدهد. مانند اسکوپ 4 و بالا تر و تیر و گان های مشخص شده و …

رنگی کردن انمی

مهمترین کاربرد چیت رنگی کردن انمی این است. شما با استفاده از آن، امکان میتوانید تمامی انمی های بازی را به رنگ دلخواه خود در بیاورید. مانند:زرد یا ابی یا سبز یا قرمز

چیت پابجی موبایل برای با امکانات ویژه

شما بلافاصله بعد از خرید چیت پابجی موبایل لینک دانلود اموزش و نرم افزار های چیت را دریافت میکنید.

اضافه شدن امکانات زیر به چیت :

این چیت تمامی امکانات بالا را دارد و البته امکانات بیشتری هم بهش اضافه شده که در ادامه بیان میکنم:

مجیک بولت با قابلیت تنظیم درصد

با استفاده از این امکان ، اگر شما به اطراف دشمن هم تیر بزنید به دشمن برخورد میکند . شما میتوانید این مجیک بولت را تنظیم کنید که تا چقدر اطراف دشمن را بزنید به دشمن برخورد کند . حداکثر یک متر میباشد که این مقدار نیز خیلی زیاد هست. مثلا اگر یک متر کنار سر دشمن بزنید به سر دشمن برخورد میکند .

حذف چمن و حذف درخت

با استفاده از این امکان میتوانید تمامی چمن و درخت های بازی را حذف کنید . زمین را صاف کنید و به راحتی بازی کنید . البته درختانی که در شعاع 1 متری شما میباشد میتوانید مشاهده کنید. چون برای کاور گرفتن در پشت درخت این قابلیت را قرار دادیم که درختان یک متری خودتون رو ببیند.خرید چیت پابجی

امکان ایپد ویو

با استفاده از این امکان میتوانید از دید بالا تری دشمنتون رو ببیند . با استفاده از این امکان دید شما به بازی و دید به دشمنان بسیار بهتر و راهت تر میشود .

بلاک اسکای

این امکان زبان فارسی میشود. همان اسمان سیاه خودمان است. شما میتوانید اسمان بازی را به رنگ سیاه تغییر رنگ بدید . به محیط بازی تسلط بیشتری پیدا کنید و تمرکز بیشتری بزارید روی دشمنانتون.

ایم لاک

با استفاده از این امکان شما میتوانید دشمنانی که جلوی دید شما هستند، را با زدن دکمه ی تیر بکشید. در هم بکوبید به همین راحتی . یعنی اینکه این امکان چیت باعث میشود، هدف شما به صورت اتوماتیک بر روی سر و روی دشمن برود . با زدن چند تیر دشمن بدون هیچ نیاز به لگد گیری و هدف گیری نابود میشود . توجه کنید فقط دشمنانی که جلوی شما هستند و میبینیدشون . فاصله فرقی نداره مهم اینکه جلوی دید شما باشند.

وال هک پابجی موبایل
چیت وال هک پابجی موبایل بدون نیاز به روت

منوی چیت وال هک پابجی

با استفاده از این  چیت وال هک میتوانید د.شمنان خود را از پشت در و دیوار ببیند. بکشید و دشمنان خود را به هر رنگی که دوست داشتید تغییر رنگ بدید . برای مثال دشمنان خود را زرد یا سبز کنید .به صورت خلاصه چیت وال هک یک چیت عالی و پرچم دار میباشد . چیت وال هک پابجی موبایل از اصلیات میباشد بعد از چیت انتن و افزایش هدشات و کاهش لگد.خرید چیت پابجی

گیم پلی از چیت سایت ثناگیم

چیت پابجی موبایل بدون نیاز به روت

چیت اسکین پابجی

هک اسکین pubg موبایل
هک اسکین پابجی موبایل بدون نیاز به روت

شما با استفاده از این چیت میتوانید اسکین های تفنگ، اسکین های کیف، ست های لباس، اسکین کلاه و …. را بتوانید هک کنید و دیگر نیاز نباشد یوسی خرج کنید.

خرید چیت پابجی موبایل سایت ثناگیم صد درصد با ارزش میباشد و ارزش خرید را دارد و قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

چیت اسکین پابجی موبایل

خودتون میدانید که برای بدست اوردن این ست ها باید خرج بسیار بالایی بکنید . شاید شما هم مثل من یکی از آرزو هاتون باشد. بتوانید یک بازی بکنید که سوار ماشین هایی بشید. اسکین هاشون خیلی شاخ هست و خودتون برونیدشون. یا با استفاده از اسلحه های مکس بازی دشمنان را بکشید .خودتون رو با یک ست زیبا مشاهده کنید. یک کلاه زیبا بپوشید . یک کیف خوشگل و  من ارزوی خود  و شما را براورده کردم . شما میتوانید چیت هک اسکین پابجی سایت ثناگیم خرید نمایید. بدون نیاز به خرید حتی یک عدد یوسی صاحب همه ی ست های شاخ بازی شوید . این چیت یکی از خاص ترین چیت های سایت ثناگیم میباشد .

شما میتوانید، هر ستی که میخواهید را بدون خرج کردن حتی یک دانه یوسی دریافت کنید. با استفاده از چیت سایت ثناگیم دریافت کنید. این چیت و تمامی پک های چیت بالا در فروشگاه های سایت ثناگیم به فروش گذاشته شده است. با قیمت بسیار مناسب میباشد.

شما میتوانید با این چیت ست هایی را داشته باشید. قیمت واقعی انها چندین میلیون هست . اگر همش را فعال کنید. اکانت شما اسکین هایی را دارد. اگر بدون استفاده از چیت سایت ثناگیم میخواسته باشید. بگیریدش باید بیش از 30 میلیون خرج کنید.

این اسکین ها رو فقط خودتون میتونید ببینید .این چیت برای شماست. همه اسکین ها را داشته باشید.

نمونه عکس از چیت میباشد. با استفاده از هک اسکین های ام فور لیزاردو و اسکین قرمز خواننده های بازی است. اسکین کلاه و اسکین کیف تک شاخ سایت ثناگیم گرفته شده است : 

چیت اسکین pubg mobile
چیت اسکین پابجی موبایل

توجه کنید این هک فقط مربوط به این ست ها نمیباشد و تمامی ست های بازی هک شده است

چیت اسکین پابجی موبایل شامل موارد زیر است

 • ست گودزیلا
 • ماشین گودزیلا
 • تفنگ های مکس کیل مسیج
 • ست جوکر
 • انواع کلاه ها
 • انواع کیف ها
 • کیف هالووین
 • انواع ست های بازی
 • امفور جوکر مکس و متحرک
 • ام 768 کیل مسیج مکعبی
 • امفور پرشین مکس
 • کلاش یخی
 • امفور لیزاردو
 • انواع ست های ماشین های بازی
 • ست هواپیمای بازی
 •  همه ی ست های لاکچری و شاخ بازی که ارزش بالایی دارد
 • و…………

میتوانید همه ی این ست ها را در مطلب مربوط به هک اسکین چیت پابجی موبایل مشاهده کنید .

ثناگیم

نمونه وین گرفتن با چیت سایت ثناگیم با 26 کیل

نمونه وین گرفتن با چیت سایت ثناگیم
نمونه وین گرفتن با چیت سایت ثناگیم

تمامی چیت های سایت نیاز به روت ندارد . اصلا لازم نیست برای استفاده ی چیت گوشی خودتون رو روت کنید.اصلا نیاز به روت ندارد. 

قابل اجرا چیت پابجی بر روی تمامی گوشی های اندروید 

به همراه اموزش نصب و راه اندازی ویدئویی و ایرانی و اختصاصی میباشد . تهیه کننده و سازنده ی چیت سایت ثناگیم میباشد.

قابل استفاده در تمامی پابجی موبایل ها: پابجی گلوبال، پابجی کره ، پابجی ویتنام، پابجی تایوان و…

به همراه سه ماه پشتیبانی و اپدیت رایگان بعد ازخرید چیت موبایل

سایت ثناگیم یکی از بهترین چیت ها را در زمینه ی بازی های انلاین دارا میباشد. در سطح جهان در فروشگاه های خود و با قیمت بسیار مناسب قرار میدهد. 

قدرتمند ترین چیت موجود در ایران توسط سایت ثناگیم ارائه میشود. از چیت ما بهتر در ایران موجود نمیباشد.

کانال های سایت ثناگیم

تلگرامی اصلی : @UC30T

تلگرامی دوم : @SANAGAME_IR

پیج اینستاگرامی سایت ثناگیم: SANAGAME_IR

نمونه کی دی با هک pubg سایت ثناگیم
نمونه کی دی با چیت پابجی موبایل

چیت پابجی موبایل

آیا این چیت پابجی کاملا انتی بن است؟

بله این چیت بر اساس جدید ترین الگوریتم های پابجی بروز رسانی میشه تا بتونیم در پابجی موفق تر باشید.چیت هک اسکین پابجی موبایل

چند مورد از امکانات چیت چیست؟

این چیت کاملترین چیت پابجی موبایل میباشد. دارای تمامی امکانات از جمله اسکین،آیم بات،هد شات 100% آنتن ،وال هک و کاهش لگد و… میباشد.چیت سیزن 16 پابجی موبایل

این چیت روی گوشی من اجرا میشود؟

این چیت روی کلیه ی گوشی های اندروید با انروید بالای 4.4 را پشتیبانی میکندچیت سیزن 16 پابجی موبایل

دانلود چیت پابجی

برای استفاده از چیت آماده ای؟

چیت پابجی هدشات

چیت پابجی هدشات یا چیت هدشات پابجی موبایل یک چیت منحصر به فرد است که همه ی افراد به دنبال اون هستند. چیت هدشات پابجی موبایل امکانی که به شما اضافه میکند این میباشد که بتوانید دشمنانتون رو از دور و نزدیک هدشات اتوماتیک کنید.

شما نباید این چیت را با امکان ایم بات اشتباه بگیرید و این چیت خودش جدا است و قابلیت های خودش را دارد. چیت پابجی هدشات منحصرا در سایت ثناگیم موجود است و میتوانید این چیت را هم در چیت کانفیگ و هم در چیت گیم گاردین سایت جستجو و پیدا کنید.

چیت پابجی هدشات

امکان هدشات کردن دشمنان چه در دور و چه در نزدیک بسیار مناسب است اما باید این را بدانید که همیشه این امکان را فعال نباید بکنید زیرا احتمال بن شدن شما مقداری به وجود میاید زیرا در تاریخچه هر بازیکنی مقدار دشمنانی که هدشات کرده است و درصد هدشات شدن دشمنانش نوشته میشود و توصیه من این است که بعضی از اوقات این امکان را خاموش کنید و همه ی دشمنان را با هدشات نکشید.

امکان هدشات در تمامی چیت های مروبط به بازی پابجی موبایل که در سایت ثناگیم قرار داده شده است وجود دارد و میتوانید از این استفاده کنید.

این امکان برای درگیری های تک به اسکواد بسیار مناسب تر میباشد زیرا چیت هدشات که باعث هدشات شدن دشمنان میشود میتواند این قابلیت را برای شما فراهم بیاورد که دمیج بیشتری را با هر تیراندازی به دشمنان وارد کنید و مشخص هست که تیری که به سر دشمنان بخورد دمیج بیشتری به دشمنان وارد میکند تا تیری که به بدن دشمنان برخورد بکند.

راه های ارتباطی با سایت ثناگیم: 

1: شما میتوانید از طریق کامنت بنویسید.در همین مطلب برای ما درخواست یا سوال خود را بنویسید: پیغام و نظر شما بعد از گذشت حداکثر 1 روز تایید میشود . پاسخ داده میشود . میتوانید پاسخ را در زیر همین پست مشاهده کنید.

2: میتوانید به پشتیبان تلگرامی سایت پیام بدهید تا مشکل یا درخواست شما را پیگیری کنند :@rozitapubg

ما تمامی چیت ها را در هر بازی و هر گیم انلاینی در سایت خودمون براتون قرار دادیم . میتوانید با ورود به فروشگاه ما از این چیت ها را دیدن کنید .

تمامی چیت های موجود در ضمینه ی پابجی موبایل که موجود میباشد. در فروشگاه سایت ثناگیم ساخته شده است. قرار داده شده است

پشتیبانی چیت پابجی سایت ثناگیم

و ما چیت متناسب با جدید ترین سیزن پابجی موبایل را نیز در فروشگاه سایت قرار دادیم و میتوانید بعد از خرید چیت پابجی موبایل متناسب با جدید ترین سیزن نرم افزار های مورد نیاز برای چیت زدن و اموزش نصب و راه اندازی را دریافت خواهید کرد.

دوستان عزیز سایت ثناگیم برترین سایت در زمینه ی چیت بازی پابجی موبایل میباشد .

تمامی چیت ها سایت ما توسط تیم سازنده سایت ثناگیم تدوین و ساخته شده است. تیم گرفتن اموزش استفاده ازچیت مسئول ضبط ویدئو اموزشی 0 تا 100 چیت میباشد. و پشتیبانی سایت که مسئول جواب گویی به شما میباشد. وتیم های مختلف دیگرسایت ثناگیم. در زمینه های دیگر مجموعه شرکت سایت ثناگیم را تشکیل و به وجود میاورد.

سایت ثناگیم چیت های متنوعی برای بازی پابجی موبایل قرار داده است. که میتوانید این چیت ها را با ورود به فروشگاه سایت مشاهده کنید.

بهترین رایفل بازی پابجی موبایل

در بازی پابجی موبایل گان های زیادی وجود دارد اما به گان هایی رگبار در بازی ما رایفل میگوییم. بهترین گان رایفل در کنار چیت بازی پابجی موبایل گان ak-47 و گروزا میباشد . علت اینکه گروزا را انتخاب کردم دمیج زیادی که دارد است. چیت باعث میشود لگد اسلحه صفر شود و تنها مشکل گان گروزا لگد زیادش هست و به راحتی میتوانید با این گان تک به اسکواد ها را بزنید.

برسی گان های رایفل بازی برای افرادی که از چیت پابجی استفاده نمیکنند مسئله ی پیچیده ای است و برسی ان به اسانی ممکن نیست و نیازمند توضحات بیشتری دارند.

بهترین رایفل بازی پابجی موبایل

در سایت ثناگیم در مقاله ای تحت عنوان بهترین گان رایفل پابجی موبایل به صورت کامل تمامی گان های رایفل عالی بازی را توضیح داده ایم و ویژگی های هر کدام از این گان ها را نیز توضیح داده ایم و میتوانید با وارد شدن به این مقاله توضیحات مربوط به این گان را نیز مطالعه کنید.

sanagame

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

 1. Yasin گفته؛
  19:11 2019/08/30

  سلام چیت وی ای پی اماده نشد؟

   • مهدی گفته؛
    21:45 2020/04/30

    مبلغ ۱۰۰ هزار تومان رو واریز کردم اما فایل دانلود برای من ارسال نشد

    • admin گفته؛
     09:15 2020/05/02

     سلام و دورد.
     بعد از خرید چیت به همان ایمیلی که وارد کردید چیت ایمیل میشود و بلافاصله بعد از خرید لینک دانلود نمایان میشود.
     باز هم اگر موفق به دانلود چیت نشدید به ایدی تلگرامی پشتیبانی چیت پیام بدهید: @rozitapubg

     • admin گفته؛
      16:03 2020/07/18

      سلام و درود
      در فروشگاه سایت تمامی چیت های پابجی به فروش قرار داده شده است و برای سیزن 14 نیز بدون هیچ مشکلی کار میکند میتوانید وارد سایت شوید و خریداری کنید:
      ادرس فروشگاه سایت : sanagame.sanafa.ir
      با تشکر

   • سپهر گفته؛
    01:42 2021/12/14

    چتور دانلودش کنم

    • sanagame گفته؛
     00:06 2022/01/02

     باید از فروشگاه سایت چیت را خریداری کنید. بعد از خرید لینک دانلود نمایش داده میشود که میتوانید دانلود و استفاده کنید.

   • admin گفته؛
    14:59 2020/03/06

    سلام .
    بله بعد خریدچیت پابجی موبایل لینک دانلود چیت پابجی موبایل به همراه لینک دانلود اموزش نصب دقیق و کامل چیت پابجی موبایل نمایان میشود
    همچنین تا یک سال به صورت رایگان اپدیت چیت رو دریافت میکنید و یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهرمند خواهید شد توسط ایدی تلگرامی که بعد خرید دریافت میکنید.

    • عباس گفته؛
     07:11 2020/06/20

     فایل دانلود کجا گذاشتید؟؟؟؟

     • admin گفته؛
      11:17 2020/06/20

      چیت جدید در سایت قرار داده شده است با ادرس :
      sanagame.sanafa.ir

   • Qzl گفته؛
    16:40 2020/07/10

    Man cheate pubg mikham

    • admin گفته؛
     07:15 2020/07/11

     سلام و درود
     در فروشگاه سایت تمامی چیت های پابجی به فروش قرار داده شده است و برای سیزن 14 نیز بدون هیچ مشکلی کار میکند میتوانید وارد سایت شوید و خریداری کنید:
     ادرس فروشگاه سایت : sanagame.sanafa.ir
     با تشکر

  • محمد گفته؛
   23:46 2020/07/21

   باسلام
   این چیت بر روی پابجی کره هم کار میکنه؟

   • admin گفته؛
    08:30 2020/07/22

    سلام و درود .
    این چیت بر روی پابجی گلوبال و پابجی کره و پابجی ویتنام بدون هیچ مشکلی اجرا میشود و کار میکند.
    با تشکر‌.

 2. amir گفته؛
  16:08 2019/09/05

  سلام
  میزنم دانلود چیت پابجی موبایل دانلود نمیشه چرا؟؟؟؟

 3. amir گفته؛
  16:09 2019/09/05

  سلام
  میزنم دانلود چیت پابجی موبایل دانلود نمیشه چرا؟؟؟؟..

 4. محمد جعفری گفته؛
  15:44 2019/09/08

  میشه لینک دانلود رو تو سایت بزارین؟

   • محمد جعفری گفته؛
    17:00 2019/09/12

    توی این کانال لینکش هست ؟

   • محمد جعفری گفته؛
    17:45 2019/09/12

    روی شبیه ساز tencent قابل اجرا هست؟

    • admin گفته؛
     18:14 2019/09/12

     اون چیتش جدا است .
     میتوانید از ایدی رو به رو بخریش: @rozitapubg

     • محمد جعفری گفته؛
      20:27 2019/09/12

      ممنون از راهنماییتون

     • admin گفته؛
      07:34 2019/09/13

      خواهش میکنم.

     • محمد جعفری گفته؛
      07:47 2019/09/13

      راستی این آیدی برای تلگرام هست؟

     • admin گفته؛
      08:44 2019/09/13

      ایدی کانال هست مخصوص تلگرام .

   • Alioox گفته؛
    11:49 2020/04/24

    من پولو واریز کردم از حسابم کم کرده ولی چیزی نیومده
    چیکار کنم ؟؟

    • admin گفته؛
     08:08 2020/04/25

     سلام و درود .
     اگر بعد از پرداخت وجه موفق به دانلود فایل نشدید و مشکلی داشتید به پشتیبان تلگرامی سایت پیام بدهید تا لینک دانلود یا مشکل شما را حل کنند.
     ایدی پشتیبان تلگرامی: @rozitapubg

 5. Siamak گفته؛
  10:58 2019/10/10

  فایل چیت به روی موبایل پولیه از کجا دانلودش کنیم

  • admin گفته؛
   18:15 2020/01/14

   سلام .
   نسخه ی پولی هم موجود هست میتوانی برای دریافتش به ایدی زیر توی تل پیام بدی:
   @rozitapubg

 6. من چیت رو میخوام چطوری دانلود کنم

  • admin گفته؛
   08:02 2019/10/25

   چیت تست شده و به زودی یا امروز به سایت اضافه میشود .

 7. صدرا گفته؛
  16:07 2019/10/21

  ام چرا من هرچی دنبال لینک دان چیت میگردم پیداش نمیکنم؟

  • admin گفته؛
   08:02 2019/10/25

   چیت تست شده و به زودی یا امروز به سایت اضافه میشود .

 8. Mahdi گفته؛
  09:10 2019/11/11

  آنتی ریپورت رو از کجا دانلود کنم!!!!!

 9. ilya گفته؛
  11:05 2019/12/01

  لینکس کجاست دان نمیشه

  • admin گفته؛
   15:52 2019/12/01

   سلام و عرض ادب به همه ی افرادی که منتظر چیت بودند.
   انتظارات به پاین رسید و چیت به صورت رایگان در سایت و به همراه اموزش اجرای چیت گذاشته شد.
   برای دیدن چیت بر روی لینک زیر کلیک کنید با تشکر از صبر و شکیباییتون تا الان:
   https://sanagame.ir/%da%86%db%8c%d8%aa-%d9%be%d8%a7%d8%a8%d8%ac%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84/

   • yashar گفته؛
    20:53 2019/12/05

    سلام من برنامه رو از کانال دان کردم ولی ی چیز شبیه این لینک ک گذاشتی میاره اصلا سر در نمیارم

    • admin گفته؛
     19:40 2019/12/11

     سلام .
     کجای لینک برای شما مشکلی داشت؟

   • جواد گفته؛
    07:26 2019/12/08

    نصب نمیشه

    • admin گفته؛
     19:38 2019/12/11

     سلام مشکلاتون دقیقا کجاست.

 10. Sed. Ali گفته؛
  10:55 2019/12/02

  سلا چرا خطای گوگل پلی میده

  • admin گفته؛
   19:42 2019/12/11

   سلام چه اروری؟

 11. سارا گفته؛
  11:19 2019/12/05

  دان نمیشه ???????????

  • admin گفته؛
   19:41 2019/12/11

   سلام.
   مشکلتون جیه؟

 12. Yasin گفته؛
  10:29 2019/12/06

  سلام من یه دست پابجی رفتم و دیدم به نفر رو اسمان دراز کشیده و داره از بالا شلیک میکنه این چجور چیتی هست ایا در این چیتی که شما گذاشتید وجود داره؟؟

  • admin گفته؛
   19:40 2019/12/11

   چیت های متنوعی برای بازی است و انواع مختلفی دارد.

 13. برسلی گفته؛
  07:53 2019/12/08

  چرا گوشی من هاست نداره

  • admin گفته؛
   19:37 2019/12/11

   سلام .
   فایل هاست رو باید نصب کنید و لینکش توی سایت هست.
   اگر سوال هم دارید میتوانید در گروه کانال: @uc30t در تلگرام بپرسید

 14. حسام گفته؛
  16:39 2019/12/15

  سلام کی لینک قرار میدید

  • admin گفته؛
   17:30 2019/12/15

   سلام .
   در مطلب دیگری در همین سایت ثناگیم در سایت به صورت رایگان و بدون نیاز به روت قرار داده شده است.

 15. Saleh گفته؛
  10:40 2019/12/31

  داداش چجوری فایلش رو دان کنیم؟

 16. امیر گفته؛
  12:17 2020/01/03

  خوب صدا نداره که اموزش میگم

  • admin گفته؛
   16:39 2020/01/03

   سلام
   نسخه ی وی ای پی چیت در حال اماده سازی میباشد و با صدای خودم تهیه میشود
   قیمتش هم بین 30 تا 100 هزار تومان متغیر خواهد بود.
   برای اطلاع ار قرار گرفتن چیت جدید و وی ای پی در سایت و دریافت چیت های دیگر بازی و هاست های قوی و لیب وارد کانال رو به رو در تلگرام شوید و از مطالبش استفاده کنید: @UC30T

 17. سعید گفته؛
  09:40 2020/01/11

  سلام ببخشید من دان کردم طرز کارش چجوریه آخه چند تا فایل نصبی و یه سری چیز های دیگه توش وجود داره لطفا توضیح بدید.

  • admin گفته؛
   16:23 2020/01/14

   با سلام
   اموزش کامل و بدون نقص و تا پایان اجرای چیت گرفته شده است از ان استفاده کنید با تشکر

 18. بهزاد گفته؛
  11:05 2020/01/11

  سلام . لطفا مبلغ چیت را لطف کنید . به ایمیلم بفرستید . مهم هست برام . ممنونم

  • admin گفته؛
   16:21 2020/01/14

   چیت عادی هست و فعلا رایگان میباشد.

 19. رضا گفته؛
  12:18 2020/01/11

  سلام طرز کارش چجوریه؟؟

  • admin گفته؛
   16:20 2020/01/14

   سلام دوست عزیز لینک دانلود و اموزش ویدئو ای در سایت قرار گرفته وارد مطلب مورد نظر شده و از ان بهره ببرید

 20. Masod گفته؛
  13:30 2020/01/11

  سلام من در Host Go که در فیلم مسیرشو انتخاب میکرد
  وقتی دکمه back که در فیلم دورش خط کشید رو میزنم از پوشه files عقب تر نمیره مشکلش چیه؟

  • admin گفته؛
   16:19 2020/01/14

   اندوید گوشی شما چند هست و چه مدلی میباشد؟

 21. admin گفته؛
  17:58 2020/01/14

  سلام دوست عزیز چیت جدید و به صورت رایگام منتشر شده و در مطالب سایت میتوانید ان را یافت و از ان به صورت رایگان استفاده کنید.

 22. Xx_parhamgamer1_xX گفته؛
  06:34 2020/01/28

  لینک دانلود کجاست؟؟

 23. Amir گفته؛
  17:19 2020/03/21

  با سلام و خسته نباشید چند تا سوال داشتم قبل از خرید
  چیت انمی شو داره؟
  میشه‌ روی اکانت اصلی اجراش کرد یا باید از لول یک‌ شروع کرد؟

  • admin گفته؛
   14:00 2020/03/22

   سلام .
   انواعی از چیت های مختلف رو توی فروشگاه سایت گذاشتم برو برسی کن هر نوعی که بخواهید هست:
   sanagame.sanafa.ir

 24. رضا گفته؛
  16:49 2020/03/22

  این چیه با گوشی میشه راه انداخت یا اول باید با pc باشه و یه سوال دیگه اینکه برا چند نفر قابل استفادس

  • admin گفته؛
   07:49 2020/03/24

   این چیت مخصوص گوشی میباشد و بر روی تمامی گوشی های اندروید قابل اجرا میباشد .
   مخصوص 1 یا نهایتا 2 گوشی میباشد.

 25. Ahmadreza گفته؛
  02:08 2020/03/26

  نوشته متناسب برای سیزن ۱۲ یعنی بعد از سیزن ۱۲ دیگه نمتونم چیت بزنم و باید فایل جدید خریداری کنم ¿؟

  • admin گفته؛
   16:04 2020/03/26

   سلام خیر .
   تا 3 سیزن ما اپدیت چیت رو به صورت رایگان براتون ایمیل یا توی تلگرام میفرستیم.

 26. Noob player گفته؛
  19:41 2020/04/07

  سلام ادمین این چیت واسه ایفون هم هست یا فقط مخصوص اندرویده ؟

  • admin گفته؛
   06:10 2020/04/12

   فعلا این چیت مخصوص اندروید میباشد و چیت ایفون به زودی در سایت قرار داده میشود.

 27. مجتبی ریاحی گفته؛
  17:56 2020/04/10

  سلام بازی دیشب یه آپدیت جزیی داد بیرون // آیا چیت هنوزم کار می کنه ؟؟ آیا بن میشم ؟؟؟

  • admin گفته؛
   06:08 2020/04/12

   سلام و درود.
   بله چیت بدون هیچ مشکلی همیشه کار میکنه.
   افرادی که چیت را خریداری میکنند به مدت 3 سیزن اپدیتش رو به صورت رایگان دریافت میکنند .

 28. mahdiiiiii گفته؛
  19:10 2020/04/13

  برای آیفون نیست چون نوشته روت و بدون روت که مربوط به اندرویده فقط پس ios دارا چیکار کنن ادمین عزیز

  • admin گفته؛
   08:28 2020/04/14

   سلام و درود.
   برای گوشی های ایفون به زودی چیت ساخته میشود ودر سایت به فروش گذاشته میشود .
   با تشکر از صبر و شکیبایی شما.

 29. امیرمحمد گفته؛
  17:34 2020/04/14

  سلام مدت چیت چقدر هست؟

  • admin گفته؛
   10:50 2020/04/16

   سلام و درود.
   مدت چیت تا 3 سیزن میباشد و اپدیت چیت برای خریداران ایمیل میشود .

 30. راشد گفته؛
  22:28 2020/04/14

  سلام من پک 50تومنیتونو گرفتم ولی چجوری تحویل میدید و آیا واقعیست

  • admin گفته؛
   10:49 2020/04/16

   سلام بله واقعی است.
   بعد از خریدتون اگر لینک دانلود را دریافت نکرده اید به ایدی پشتیبانی ما پیام دهید تا برای شما دوباره بفرستند.
   ایدی پشتیبانی در تلگرام: @rozitapubg

 31. داود گفته؛
  07:02 2020/05/21

  سلام میخواستم بدونم در حال حاضر چیت برای اندروید بازی پابجی سیزن ۱۳ موجود دارید آیا؟

  • admin گفته؛
   07:02 2020/05/31

   سلام و درود.
   چیت سایت ثناگیم برای سیزن 13 نیز بدون نیاز به روت و برای تمامی اندروید ها هنوز موجود و بدون مشکل اجرا میشود.

 32. MR گفته؛
  19:42 2020/05/21

  هنوز کار میکنه؟

  • admin گفته؛
   07:01 2020/05/31

   سلام و درود.
   بله چیت پابجی موبایل بدون مشکل کار میکنه و در هر سیزن اپدیت میشود.
   با تشکر از شما

 33. محمد رضا گفته؛
  13:04 2020/08/07

  سلام.
  ممنون من چیت وی ای پیتون رو خریداری کردم خیلی خوب بود همیشه وین میگیرم.
  هفته ی اول سیزن رسیدم به کرون .
  الان دارم ایس میشم تقریبا.
  ممنونم واقعا

  • admin گفته؛
   13:05 2020/08/07

   سلام و درود.
   خواهش میکنم.
   من از خرید و حمایت شما باید تشکر کنم.

 34. Nazi گفته؛
  20:47 2020/08/30

  سلام جناب این چیت اصلی یا چیت رایگان روی اندروید ده هم کار میکنن یاخیر؟

  • admin گفته؛
   12:37 2020/09/01

   سلام و درود.
   چیت رایگان از کار افتاده است و دیگر قابل استفاده نمیباشد.
   چیت اصلی و vip که در فروشگاه سایت قرار دادم بدون هیچ مشکلی برای تمامی اندروید ها حتی اندروید 10 کار میکند .
   با تشکر از شما .
   سوال دیگری داشتید در خدمتم.

 35. عبدالمحمد سالاری گفته؛
  15:35 2020/09/10

  سالاری

  • admin گفته؛
   16:31 2020/09/11

   سلام و درود.
   با تشکر

   • Amir گفته؛
    19:03 2020/11/14

    سلام ببخشید چیت را از کجا بخریم

    • admin گفته؛
     05:56 2020/11/22

     سلام و درود.
     چیت را میتوانید از فروشگاا سایت خریداری کنید.
     ادرس فروشگاه سایت: sanagame.ir/shop

 36. عرفان گفته؛
  07:50 2020/11/14

  سلام در رابطه با چیت انلاک کردن اسکین ها خواستم بدونم بعد این که با استفاده از چیت اسکین ها رو اضافه کردیم بعدش بخوام چیت رو پاک کنم اون اسکین ها همچنان داخل اکانت میمونه یا از بین میره؟؟

  • admin گفته؛
   05:58 2020/11/22

   سلام دوست عزیز.
   بعد از خرید و دریافت چیت ها شما هر زمان که بخواهید میتوانید چیت را فعال و هر زمان بخواهید میتوانید چیت را غیرفعال کنید.
   با تشکر

 37. آرین گفته؛
  17:20 2020/11/14

  سلام توی شبیه ساز های اندروید مثل گیم لوپ کار میکنه؟

  • admin گفته؛
   05:57 2020/11/22

   سلام و درود.
   این چیت بر روی گیم لوپ کار نمیکند و مخصوص گوشی های اندروید میباشد.
   برای مشاهده ی چیت گیم لوپ میتوانید به فروشگاه دوم سایت سری بزنید و چیت برای پابجی موبایل سیستم را خریداری کنید.
   با تشکر

 38. امیر محمد گفته؛
  19:17 2020/11/14

  سلام ببخشید چیت را باید از کجا خرید

  • admin گفته؛
   04:17 2020/11/15

   سلام و عرض خسته نباشید.

   وارد فروشگاه اصلی سایت شوید و روی چیت پابجس کیلیک کنید و به سبد خرید اضافه اش کنید و بخریدیش.
   بعد از خرید هم لینک ایمیل میشود براتون هم بلافاصله بعد خرید نمایان میشود.

   ادرس فروشگاه سایت: sanagame.ir/shop

 39. Amir گفته؛
  06:18 2020/11/15

  مرس

  • admin گفته؛
   15:34 2020/11/15

   خواهش.

 40. رضا گفته؛
  16:59 2020/11/16

  سلام من هک اسکین پابجی رو برای pc میخوام اما لینک رو نذاشتید!???

  • admin گفته؛
   05:50 2020/11/22

   سلام و درود.
   این هک مخصوص گوشی های اندروید میباشد.
   اگر میخواسته باشید این را در سیستم استفاده کنید باید روی سیستم خود نکس یا بلواستکس که شبیه ساز اندروید در سیستم میباشند این هک را نصب کنید و استفاده کنید.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0