0

سبد خرید شما خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

چیت پابجی

چیت پابجی موبایل و متناسب با آپدیت جدید و بدون نیاز به روت

چیت پابجی موبایل بدون نیاز به روت بودن گوشی های اندروید و متناسب با جدید ترین اپدیت بازی پابجی موبایل. شما میتوانید این چیت را بعد از خرید چیت بازی پابجی موبایل دریافت کنید.

توجه فرمایید چیت بازی پابجی موبایل سایت ثناگیم VIP میباشد

تمامی چیت های سایت ثناگیم اپدیت هفتگی دارد و بعد از خرید به صورت اتوماتیک تا سه ماه بعد از خرید چیت پابجی موبایل اپدیت چیت پابجی برای شما ایمیل میشود.

چیت پابجی موبایل متناسب با جدید ترین اپدیت بازی میباشد و هر هفته اپدیت میشود و برای خریداران چیت اپدیت جدید ایمیل میشود.

انواع مختلفی از چیت بازی pubg mobile در فروشگاه سایت ثناگیم موجود میباشد که vip و تخصصی میباشد .

چیت pubg مطالب جدید تر در پایین مطلب موجود میباشد . لطفا برای دیدن مطلب های با کیفیت تر و اموزش و توضیحات بهتر بیاید مطالب اندکی پایین‌تر را بخوانید.

یعنی از قسمتی که نوشته است: (+ آپدیت مطلب. متناسب با جدیدترین آپدیت پابجی موبایل ) ، مطلب جدید می‌باشد.

چیت pubg مطالب جدید تر در پایین مطلب موجود میباشد . لطفا برای دیدن مطلب های با کیفیت تر و اموزش و توضیحات بهتر بیاید مطالب اندکی پایین‌تر را بخوانید.

لینک دانلود چیت و اموزش نصب و راه اندازی چیت را بعد از خرید چیت دریافت میکنید. و همچنین تا سه ماه پشتیبانی دریافت میکنید بعد ازخرید چیت پابجی موبایل سایت ثناگیم.

اطلاعات خاص چیت پابجی موبایل

 • این چیت انتی بن می باشد و بر روی هر گوشی قابل اجرا می باشد
 • بر روی گوشی های سامسونگ اپل و شیائومی و گوگل و… تست شده است.
 • بر روی شبیه ساز ناکس بلواستکس و .. نیز تست شده است.
 • اموزش ۰ تا ۱۰۰ نصب و راه اندازی دارد.
 • بدون نیاز به روت بودن گوشی
 • اموزش 0 تا 100 راه اندازی به همراه فایل های مورد نیاز چیت بعد خرید ارسال میشود.
 • امکانات فوقالعاده
 • vip بودن چیت و بدون خطر بن شدن
 • دارا بودن پشتیبانی

چیت esp پابجی موبایل

چیت پابجی
چیت پابجی موبایل سایت ثناگیم

شما با استفاده از این چیت موقعیت دشمنان را خواهید فهمید و انها را نابود خواهید کرد. این چیت vip میباشد و به روت بودن گوشی اندروید شما نیازی ندارد و بر روی تمامی گوشی های اندروید قابل اجرا میباشد. این چیت امکانات متنوعی دارد که در زیر برخی از انها را آورده است.

دیدن دشمنان به صورت مربعی در دور انها از پشت در و دیوار

 • مشاهده ی مقدار جان دشمنان از پشت در و دیوار
 • مشاهده ی مقدار فاصله دشمنان تا ما
 • معلوم شدن وسیله های نقلیه اطراف ما به همراه مقدار فاصله انها از ما
 • دیدن لوت های اطراف و…

esp پلیر باکس

فعال سازی این امکان این چیت باعث میشود که در اطراف دشمنان یک باکس سفید رنک تشکیل شود و از پشت در و دیوار نیز این باکس قابل مشاهده باشد.

esp پلیر اسکلت

با فعال کردن این مورد میتوانید اسکلت دشمنان را مشاهده کنید که از دست و پای دشمنان هر کدام میگذرد. این امکان به شما این امکان را میدهد که وقتی انمی را میبیند بر بخش های مختلف دشمن نظیر دست و پا و سر مسلط باشید.

esp پلیر لاین

با استفاده از این امکان یک لاین از وسط و بالای صفحه کشیده میشود و به باکس دشمنان وصل میشود. این امکان باعث میشود که به دشمنان اطراف تسلط بیشتری داشته باشید و غافل گیر نشوید.

نشان دادن مشخصات انمی

این چیت مشخصات انمی را نیز نمایش میدهد مانند کشور انمی و اسم انمی .این قابلیت به شما این امکان را میدهد که با ایرانی ها بتوانید رنک کاپ بکنید و اگر بلندگو جهانی انها باز بود با گفتن نامشان با انها ارتباط برقرار کنید.

و…

چیت vip پابجی موبایل سایت ثناگیم
چیت esp پابجی موبایل

این چیت دارای پشتیبانی نیز میباشد. شما میتوانید برای دیدن فیلم گیم پلی کامل با استفاده از این چیت سایت ثناگیم و خرید و دانلود و استفاده از ان بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به محصول چیت esp پابجی موبایل وارد شوید.

برای خرید و دانلود چیت esp مدل vip بر روی لینک زیر کلیک کن

چیت مود دیتای پابجی موبایل

چیت مود دیتا پابجی موبایل
چیت مود دیتا پابجی موبایل سایت ثناگیم

بهترین چیت VIP و انتی بن برای گوشی هایی که روت نمیباشد چیت مود دیتای پابجی موبایل میباشد. این چیت احتمال بن شدنش بسیار پایین تر از چیت گیم گاردین میباشدو تقریبا برابر 0 است.میتوانید بدون نگرانی بر روی اکانت اصلی خود چیت بزنید و برای گوشی هایی که روت(root) نیستند بهترین گزینه است. این چیت امکانات بسیار عالی ای نیز دارد. از این چیت را اکثر یوتیوبر ها استفاده میکنند و خود ما هم به چند تا از استریمر های محبوب مردمی این چیت را فروخیتم که به خاطر محفوظ بودن اطلاعات مشتری اسم افراد را نام نمیبرم. برای خرید چیت مود دیتا پابجی موبایل و دیدن ادامه ی مطلب و توضیحات مربوط و امکانات چیت مود دیتای پابجی موبایل بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به محصول مورد نظر در سایت ثناگیم منتقل شوید.

امکانات چیت مود دیتا پابجی موبایل

 • افزایش ایم بات به مقدار 40 درصد
 • افزایش هدشات به مقدار 30 درصد
 • زیاد شدن مجیک بولت به مقدار 10 درصد
 • کاهش ریکول تمامی گان ها بیش از 50 درصد
 • نصب بسیار ساده به همراه اموزش نصب و راه اندازی کامل و اختصاصی سایت ثناگیم
 • پشتیبانی بعد از خرید

این چیت بسیار مناسب برای استریمر ها و افراد معروف اینستاگرام و یوتیوب میباشد. این چیت را میتوانید به صورت مصرف شخصی نیز استفاده کنید و لازم نیست حتمی استریمر باشید.

درصد های کم این چیت باعث میشود به عنوان چیتر اصلا شناخته نشوید و همیشه از شما به عنوان یک فرد پروپلیر یاد کنند که همیشه فرگ یک(نفر اول) بازی با تعداد کیل بالایی میشود.

برای خرید این نوع چیت بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به محصول مد نظر وارد شوید.

برای وارد شدن به محصول چیت مود دیتای پابجی موبایل بر روی متن رو به رو کلیک کنید : خرید چیت مود دیتای پابجی موبایل

امکانات چیت پابجی موبایل:

این چیت امکانات بسیار متنوعی را شامل میشود و شما میتوانید با خرید این چیت از همه ی امکانات این چیت استفاده کنید و هیچ کدام نیاز به روا ندارد و پشتیبانی نیز دارد چیت .

دست خدا در چیت پابجی

شما از پشت درخت یا سنگ یا هر جایی دیگر میتوانید تیر اندازی کنید، بدون انکه یک تیر بخورید. حتمی تا الان با یک چیتر بر خورد کرده اید. که شما رو میزنه و شما نمیبینیدش و بعد از مردن اسکوادتون میبیندید پشت خانه یا .. هست به اینکاری که اون کرده ما میگیم دست خدا

انتن چیت پابجی

انتن یک دکمه ای است که اگر فعالش کنید. شما میتوانید با استفاده از ان بالای سر هر انمی یک چیزی مانند سیم کلفت ببنید. که به اسمان خطم میشود و به راحتی میتوانید مکانش را شناسایی کنید

وال هک چیت پابجی

برداشته شدن درها و دیوار ها و نمایش انمی ها در پشت در ها و دیوار ها خرید چیت پابجی

اگر شما انمی را از قبل درون یک خانه دیده باشید دیگر ازش کمپ نمیخورید و غاف گیر نمیشود

کاهش ریکوال چیت پابجی

کاهش ریکوال همان کاهش لگد اسلحه هست . با استفاده از این امکان میتوانید حتی با گروزا و ایوجی بدون لگد اسلحه تیر اندزای کنید

سرعت بالا

یکی دیگر از قابلیت های چیت این است؛ که سرعت خودتان را بالا ببرید و انمی ها را دور بزنید . به راحتی انها را بکشد و یا حتی از زون نجات پیدا کنید و …

ایم بات چیت پابجی

یعنی شما میتوانید حتی با 1 تیر دشمن را بکشیداین یک تیر اگر هم به پای دشمن بخورد میمیرد

هد شات اتوماتیک

شما با استفاده از این امکان میتوانید فقط با زوم کردن هد انمی را هدف بگیرید . یعنی اینکه اگر زوم کنید خود چیت اتومات سر دشمنانشما را برای شما نشانه میگیرد.شما به راحتی از فاصله های دور میتوانید هد شات کنید.

حالت روح

رد شدن از در و دیوار ها با فعال کردن حالت روح ممکن است. شاید تا الان با چیتری در بازی برخورد کرده باشید. که از دیوار تیر آن از دیوار رد شود یا از دیوار رد شده و شما رو بزند و …

قابلیت پیدا کردن اسکوپ و ...

یکی از گزینه های دیگر این است که به شما تجهیزات مهمی که در اطرافتان هست را نشان میدهد. مانند اسکوپ 4 و بالا تر و تیر و گان های مشخص شده و …

چیت رنگی کردن انمی چیت پابجی

مهمترین کاربرد چیت رنگی کردن انمی این است. شما با استفاده از آن، امکان میتوانید تمامی انمی های بازی را به رنگ دلخواه خود در بیاورید. مانند:زرد یا ابی یا سبز یا قرمز و یا …خرید چیت پابجی

 بدون نیاز به روت چیت پابجی

متناسب برای گوشی های غیر روت و یا روت

این جیت توسط سایت ثناگیم طراحی شده است و در حال تست میباشد

+ اپدیت مطلب . متناسب با جدید ترین اپدیت پابجی موبایل .

هک اسکین پابجی موبایل
چیت اسکین پابجی موبایل

ما برای شما یک راه میانبر درست کردیم و قرار دادیم که به راحتی به یک بازیکن برتر تبدیل شوید و حرف اخر را بین دوستانتان بزنید و همه ی دوستانتان از بازی شما تعریف کنند و به یک پرو پلیر تبدیل شوید.

این چیت برترین چیت موجود میباشد و دارای امکانات بسیار ویژه و خاص میباشد.

چیت پابجی موبایل برای با امکانات ویژه

شما بلافاصله بعد از خرید چیت پابجی موبایل لینک دانلود اموزش و نرم افزار های چیت را دریافت میکنید.

اضافه شدن امکانات زیر به چیت :

این چیت تمامی امکانات بالا را دارد و البته امکانات بیشتری هم بهش اضافه شده که در ادامه بیان میکنم:

مجیک بولت با قابلیت تنظیم درصد

با استفاده از این امکان ، اگر شما به اطراف دشمن هم تیر بزنید به دشمن برخورد میکند . شما میتوانید این مجیک بولت را تنظیم کنید که تا چقدر اطراف دشمن را بزنید به دشمن برخورد کند . حداکثر یک متر میباشد که این مقدار نیز خیلی زیاد هست. مثلا اگر یک متر کنار سر دشمن بزنید به سر دشمن برخورد میکند .

حذف چمن و حذف درخت

با استفاده از این امکان میتوانید تمامی چمن و درخت های بازی را حذف کنید . زمین را صاف کنید و به راحتی بازی کنید . البته درختانی که در شعاع 1 متری شما میباشد میتوانید مشاهده کنید. چون برای کاور گرفتن در پشت درخت این قابلیت را قرار دادیم که درختان یک متری خودتون رو ببیند.خرید چیت پابجی

امکان ایپد ویو

با استفاده از این امکان میتوانید از دید بالا تری دشمنتون رو ببیند . با استفاده از این امکان دید شما به بازی و دید به دشمنان بسیار بهتر و راهت تر میشود .

بلاک اسکای

این امکان زبان فارسی میشود. همان اسمان سیاه خودمان است. شما میتوانید اسمان بازی را به رنگ سیاه تغییر رنگ بدید . به محیط بازی تسلط بیشتری پیدا کنید و تمرکز بیشتری بزارید روی دشمنانتون.

ایم لاک چیت پابجی

با استفاده از این امکان شما میتوانید دشمنانی که جلوی دید شما هستند، را با زدن دکمه ی تیر بکشید. در هم بکوبید به همین راحتی . یعنی اینکه این امکان چیت باعث میشود، هدف شما به صورت اتوماتیک بر روی سر و روی دشمن برود . با زدن چند تیر دشمن بدون هیچ نیاز به لگد گیری و هدف گیری نابود میشود . توجه کنید فقط دشمنانی که جلوی شما هستند و میبینیدشون . فاصله فرقی نداره مهم اینکه جلوی دید شما باشند.

وال هک پابجی موبایل
چیت وال هک پابجی موبایل بدون نیاز به روت

منوی چیت وال هک پابجی

با استفاده از این  چیت وال هک میتوانید د.شمنان خود را از پشت در و دیوار ببیند. بکشید و دشمنان خود را به هر رنگی که دوست داشتید تغییر رنگ بدید . برای مثال دشمنان خود را زرد یا سبز کنید .به صورت خلاصه چیت وال هک یک چیت عالی و پرچم دار میباشد . چیت وال هک پابجی موبایل از اصلیات میباشد بعد از چیت انتن و افزایش هدشات و کاهش لگد.خرید چیت پابجی

افزایش سرعت ماشین ها

با استفاده از این امکان سرعت حرکت ماشین های شما چندین برابر میشود. برای مثال اگر ماشین جیپ یا هر ماشین دیگری با 200 کیلومتر حرکت میکند. سرعتش میشود 800 کیلومتر بر ساعت و سرعت بسیار بیشتر میشود.

گیم پلی از چیت سایت ثناگیم

چیت پابجی موبایل بدون نیاز به روت

توجه کنید. دوستان شما میتوانید این‌چیت را از فروشگاه سایت ثناگیم خریداری کنید.

شما بعد از خرید چیت پابجی موبایل فایل و اموزش نصب و راه اندازی را دریافت میکیند.

این چیت هر دو هفته آپدیت میشود. برای افرادی که این‌چیت را خریداری کردند تا ۳ ماه بعد از خرید به صورت رایگان‌اپدیت چیت براشون ایمیل میشود.

چیت دیگری که برای اولین بار توسط سایت ثناگیم ساخته شده است . طرفداران زیادی دارد چیت هک اسکین پابجی موبایل میباشد : 

هک اسکین pubg موبایل
هک اسکین پابجی موبایل بدون نیاز به روت

شما با استفاده از این چیت میتوانید اسکین های تفنگ، اسکین های کیف، ست های لباس، اسکین کلاه و …. را بتوانید هک کنید و دیگر نیاز نباشد یوسی خرج کنید.

خرید چیت پابجی موبایل سایت ثناگیم صد درصد با ارزش میباشد و ارزش خرید را دارد و قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

چیت پابجی موبایل

خودتون میدانید که برای بدست اوردن این ست ها باید خرج بسیار بالایی بکنید . شاید شما هم مثل من یکی از آرزو هاتون باشد. بتوانید یک بازی بکنید که سوار ماشین هایی بشید. اسکین هاشون خیلی شاخ هست و خودتون برونیدشون. یا با استفاده از اسلحه های مکس بازی دشمنان را بکشید .خودتون رو با یک ست زیبا مشاهده کنید. یک کلاه زیبا بپوشید . یک کیف خوشگل و  من ارزوی خود  و شما را براورده کردم . شما میتوانید چیت هک اسکین پابجی سایت ثناگیم خرید نمایید. بدون نیاز به خرید حتی یک عدد یوسی صاحب همه ی ست های شاخ بازی شوید . این چیت یکی از خاص ترین چیت های سایت ثناگیم میباشد .

شما میتوانید، هر ستی که میخواهید را بدون خرج کردن حتی یک دانه یوسی دریافت کنید. با استفاده از چیت سایت ثناگیم دریافت کنید. این چیت و تمامی پک های چیت بالا در فروشگاه های سایت ثناگیم به فروش گذاشته شده است. با قیمت بسیار مناسب میباشد.

شما میتوانید با این چیت ست هایی را داشته باشید. قیمت واقعی انها چندین میلیون هست . اگر همش را فعال کنید. اکانت شما اسکین هایی را دارد. اگر بدون استفاده از چیت سایت ثناگیم میخواسته باشید. بگیریدش باید بیش از 30 میلیون خرج کنید.

این اسکین ها رو فقط خودتون میتونید ببینید .این چیت برای شماست. همه اسکین ها را داشته باشید.

نمونه عکس از چیت میباشد. با استفاده از هک اسکین های ام فور لیزاردو و اسکین قرمز خواننده های بازی است. اسکین کلاه و اسکین کیف تک شاخ سایت ثناگیم گرفته شده است : 

چیت اسکین pubg mobile
چیت اسکین پابجی موبایل

توجه کنید این هک فقط مربوط به این ست ها نمیباشد و تمامی ست های بازی هک شده است

چیت پابجی موبایل شامل موارد زیر است

 • ست گودزیلا
 • ماشین گودزیلا
 • تفنگ های مکس کیل مسیج
 • ست جوکر
 • انواع کلاه ها
 • انواع کیف ها
 • کیف هالووین
 • انواع ست های بازی
 • امفور جوکر مکس و متحرک
 • ام 768 کیل مسیج مکعبی
 • امفور پرشین مکس
 • کلاش یخی
 • امفور لیزاردو
 • انواع ست های ماشین های بازی
 • ست هواپیمای بازی
 •  همه ی ست های لاکچری و شاخ بازی که ارزش بالایی دارد
 • و…………

میتوانید همه ی این ست ها را در مطلب مربوط به هک اسکین پابجی موبایل مشاهده کنید .

ثناگیم

توجه کنید. یک مطلب درون سایت و فروشگاه سایت ثناگیم قرار داده شده است. در مورد اسکین های ماشین و اسکین های ست و تفنگ و… سایت ثناگیم که میتوانید مشاهده کنید. لینک این مطلب را در اولین مطلب زیر همین پست براتون قرار میدهم. میتوانید برید و این مطلب را مشاهده کنید . دمو و فیلم تست چیت اسکین پابجی موبایل را ببیند .  اگر خوشتون امد خریداری کنید و استفاده کنید.

نمونه وین گرفتن با چیت سایت ثناگیم با 26 کیل

نمونه وین گرفتن با چیت سایت ثناگیم
نمونه وین گرفتن با چیت سایت ثناگیم

تمامی چیت های سایت نیاز به روت ندارد . اصلا لازم نیست برای استفاده ی چیت گوشی خودتون رو روت کنید.اصلا نیاز به روت ندارد. 

قابل اجرا چیت پابجی بر روی تمامی گوشی های اندروید 

به همراه اموزش نصب و راه اندازی ویدئویی و ایرانی و اختصاصی میباشد . تهیه کننده و سازنده ی چیت سایت ثناگیم میباشد.

قابل استفاده در تمامی پابجی موبایل ها: پابجی گلوبال، پابجی کره ، پابجی ویتنام، پابجی تایوان و…

به همراه سه ماه پشتیبانی و اپدیت رایگان بعد ازخرید چیت موبایل

سایت ثناگیم یکی از بهترین چیت ها را در زمینه ی بازی های انلاین دارا میباشد. در سطح جهان در فروشگاه های خود و با قیمت بسیار مناسب قرار میدهد. 

قدرتمند ترین چیت موجود در ایران توسط سایت ثناگیم ارائه میشود. از چیت ما بهتر در ایران موجود نمیباشد.

کانال های سایت ثناگیم

تلگرامی اصلی : @UC30T

تلگرامی دوم : @SANAGAME_IR

پیج اینستاگرامی سایت ثناگیم: SANAGAME_IR

نمونه کی دی با هک pubg سایت ثناگیم
نمونه کی دی با چیت پابجی موبایل

چیت پابجی موبایل

آیا این چیت پابجی کاملا انتی بن است؟

بله این چیت بر اساس جدید ترین الگوریتم های پابجی بروز رسانی میشه تا بتونیم در پابجی موفق تر باشید.چیت هک اسکین پابجی موبایل

چند مورد از امکانات چیت چیست؟

این چیت کاملترین چیت پابجی موبایل میباشد. دارای تمامی امکانات از جمله اسکین،آیم بات،هد شات 100% آنتن ،وال هک و کاهش لگد و… میباشد.چیت سیزن 16 پابجی موبایل

این چیت روی گوشی من اجرا میشود؟

این چیت روی کلیه ی گوشی های اندروید با انروید بالای 4.4 را پشتیبانی میکندچیت سیزن 16 پابجی موبایل

برای استفاده از چیت آماده ای؟

راه های ارتباطی با سایت ثناگیم: 

1: شما میتوانید از طریق کامنت بنویسید.در همین مطلب برای ما درخواست یا سوال خود را بنویسید: پیغام و نظر شما بعد از گذشت حداکثر 1 روز تایید میشود . پاسخ داده میشود . میتوانید پاسخ را در زیر همین پست مشاهده کنید.

2: میتوانید به پشتیبان تلگرامی سایت پیام بدهید تا مشکل یا درخواست شما را پیگیری کنند :@rozitapubg

ما تمامی چیت ها را در هر بازی و هر گیم انلاینی در سایت خودمون براتون قرار دادیم . میتوانید با ورود به فروشگاه ما از این چیت ها را دیدن کنید .

تمامی چیت های موجود در ضمینه ی پابجی موبایل که موجود میباشد. در فروشگاه سایت ثناگیم ساخته شده است. قرار داده شده است.خرید چیت پابجی.

و ما چیت متناسب با جدید ترین سیزن پابجی موبایل را نیز در فروشگاه سایت قرار دادیم و میتوانید بعد از خرید چیت پابجی موبایل متناسب با جدید ترین سیزن نرم افزار های مورد نیاز برای چیت زدن و اموزش نصب و راه اندازی را دریافت خواهید کرد.

دوستان عزیز سایت ثناگیم برترین سایت در زمینه ی چیت بازی پابجی موبایل میباشد .

تمامی چیت ها سایت ما توسط تیم کریتور سایت ثناگیم تدوین و ساخته شده است. تیم گرفتن اموزش استفاده ازچیت مسئول ضبط ویدئو اموزشی 0 تا 100 چیت میباشد. و پشتیبانی سایت که مسئول جواب گویی به شما میباشد. وتیم های مختلف دیگرسایت ثناگیم. در زمینه های دیگر مجموعه شرکت سایت ثناگیم را تشکیل و به وجود میاورد.

سایت ثناگیم چیت های متنوعی برای بازی پابجی موبایل قرار داده است. که میتوانید این چیت ها را با ورود به فروشگاه سایت مشاهده کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
sanagame

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

 1. Yasin گفته؛
  19:11 1398/06/08

  سلام چیت وی ای پی اماده نشد؟

   • مهدی گفته؛
    21:45 1399/02/11

    مبلغ ۱۰۰ هزار تومان رو واریز کردم اما فایل دانلود برای من ارسال نشد

    • admin گفته؛
     09:15 1399/02/13

     سلام و دورد.
     بعد از خرید چیت به همان ایمیلی که وارد کردید چیت ایمیل میشود و بلافاصله بعد از خرید لینک دانلود نمایان میشود.
     باز هم اگر موفق به دانلود چیت نشدید به ایدی تلگرامی پشتیبانی چیت پیام بدهید: @rozitapubg

     • admin گفته؛
      16:03 1399/04/28

      سلام و درود
      در فروشگاه سایت تمامی چیت های پابجی به فروش قرار داده شده است و برای سیزن 14 نیز بدون هیچ مشکلی کار میکند میتوانید وارد سایت شوید و خریداری کنید:
      ادرس فروشگاه سایت : sanagame.sanafa.ir
      با تشکر

   • سپهر گفته؛
    01:42 1400/09/23

    چتور دانلودش کنم

    • sanagame گفته؛
     00:06 1400/10/12

     باید از فروشگاه سایت چیت را خریداری کنید. بعد از خرید لینک دانلود نمایش داده میشود که میتوانید دانلود و استفاده کنید.

  • محمد طور گفته؛
   20:37 1398/12/15

   چیت کردن پابجی آموزش داره؟

   • admin گفته؛
    14:59 1398/12/16

    سلام .
    بله بعد خریدچیت پابجی موبایل لینک دانلود چیت پابجی موبایل به همراه لینک دانلود اموزش نصب دقیق و کامل چیت پابجی موبایل نمایان میشود
    همچنین تا یک سال به صورت رایگان اپدیت چیت رو دریافت میکنید و یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهرمند خواهید شد توسط ایدی تلگرامی که بعد خرید دریافت میکنید.

    • عباس گفته؛
     07:11 1399/03/31

     فایل دانلود کجا گذاشتید؟؟؟؟

     • admin گفته؛
      11:17 1399/03/31

      چیت جدید در سایت قرار داده شده است با ادرس :
      sanagame.sanafa.ir

   • Qzl گفته؛
    16:40 1399/04/20

    Man cheate pubg mikham

    • admin گفته؛
     07:15 1399/04/21

     سلام و درود
     در فروشگاه سایت تمامی چیت های پابجی به فروش قرار داده شده است و برای سیزن 14 نیز بدون هیچ مشکلی کار میکند میتوانید وارد سایت شوید و خریداری کنید:
     ادرس فروشگاه سایت : sanagame.sanafa.ir
     با تشکر

  • محمد گفته؛
   23:46 1399/04/31

   باسلام
   این چیت بر روی پابجی کره هم کار میکنه؟

   • admin گفته؛
    08:30 1399/05/01

    سلام و درود .
    این چیت بر روی پابجی گلوبال و پابجی کره و پابجی ویتنام بدون هیچ مشکلی اجرا میشود و کار میکند.
    با تشکر‌.

 2. amir گفته؛
  16:08 1398/06/14

  سلام
  میزنم دانلود چیت پابجی موبایل دانلود نمیشه چرا؟؟؟؟

 3. amir گفته؛
  16:09 1398/06/14

  سلام
  میزنم دانلود چیت پابجی موبایل دانلود نمیشه چرا؟؟؟؟..